За підозрою в скоєнні терактів у Мукачеві затримано чотирьох бійців "ПС" - ГПУ

У кримінальному провадженні за фактом участі у злочинній організації та вчиненні терористичних актів у Мукачеві затримано 4 осіб. Проводяться невідкладні слідчі і процесуальні дії.

Про це повідомляють у прес-службі Генпрокуратури, передає УНН.


Головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами створення та участі в злочинній організації з метою вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, а також вчинення терористичних актів, що спричинило тяжкі наслідки, за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255, ч. 2 ст. 258 КК України.
Розслідуванням встановлено, що 11 липня в Мукачеві та на автодорозі "Київ-Чоп" група осіб з числа бійців "Добровольчого українського корпусу військово-політичного руху" Правий сектор "із застосуванням вогнепальної зброї і вибухових засобів здійснили терористичні акти, в результаті чого цивільним особам і співробітникам правоохоронних органів завдали вогнепальні і осколкові поранення різного ступеня тяжкості.
Також пошкоджено і знищено автотранспортні засоби, що належать цивільним особам і правоохоронним органам, тобто заподіяли тяжкі наслідки.
Згідно з повідомленням, в ході розслідування кримінальної виробництва, в порядку ст. 208 КПК України, під час скоєння зазначених злочинів затримано 4 особи в камуфляжному одязі, які мали відмінності руху "Правий сектор".
Як зазначається, усім зазначеним особам повідомили про підозру у вчиненні вказаних кримінальних правопорушень.
"Двоє із зазначених осіб з пораненнями знаходяться в лікувальному закладі. Під час затримання у затриманих вилучили предмети, схожі на автоматичну зброю", - сказано в повідомленні.
У кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі і процесуальні дії, призначили криміналістичні експертизи. В даний час вирішується питання про звернення до суду з метою обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Комментариев нет:

Отправить комментарий