Балога: Події у Мукачеві спровокував очільник міліції Закарпаття (ВІДЕО)

Про зустріч представників «Правого сектору» з народним депутатом Михайлом Ланьо 11 липня у Мукачевому правоохоронні органи знали за кілька днів. Про це в інтерв’ю Громадському розповів народний депутат, колишній очільник Закарпатської ОДА Віктор Балога.
За його словами, конфлікт між начальником Управління внутрішніх справ Закарпатської області Сергієм Шараничем і «Правим Сектором» триває вже рік:«Вони не можуть з'ясувати між собою хто сильніший і хто справедливіший. І те, що ця зустріч була спровокована з паном Шараничем немає ніяких сумнівів».


Віктор Балога переконаний, що залагодити ситуацію вдасться лише якщо всі сторони конфлікту добровільно здадуть зброю і постануть перед законом. 


Депутат запевнив, що у разі необхідності готовий співпрацювати з Генеральною Прокуратурою у цій справі та давати свідчення: «Якщо потрібно аби була ясність, то я не депутат - я громадянин України. І я буду працювати з Генпрокуратурою аби внести ясність, в чому є вина кожного - і зі сторони «Правого Сектору», і зі стророни Михайла Ланьо. Я з радістю дам свідчення і буду давати до тих пір, доки не буде встановлено істину».Комментариев нет:

Отправить комментарий