Побувавши взимку на Закарпатті, залишились чудові враження. Приваблює Закарпаттясвоїми прекрасними зимовими краєвидами, чистим повітрям, мінеральними джерелами, красою Карпатських гір та надзвичайною привітністю людей.
Це унікальне місце, яке цікаве для туристів України, а то й з усього світу, в усі пори року.
Озеро Синевир. Його ще називають “Перлиною Карпат”. Це найбільше озеро за площею в Карпатах. Прекрасне та мальовниче, відкриває перед собою галерею різноманітних чудових пейзажів! Озеро знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря, його середня глибина становить 10-12 метрів, а максимальна сягає 24 метрів. З 1989 року на територіях навколо озера був створений Національний парк Синевир.
До Синевиру можна добратися пішки, або ось таким чудовим транспортом
Шипіт – мальовничий водоспад, який знаходиться в Карпатському регіоні, на північних схилах гірського масиву полонини «Боржава», біля підніжжі гори Гемба. Розташований Шипітський водоспад у глибокій ущелині річки Пилипець Міжгірського району Закарпатської області. Відстань до найближчої залізничної станції «Воловець» близько 20 км, відстань до найближчого населеного пункту, села Пилипець – 5 км.
Шипіт – один з найкрасивіших водоспадів України. Навколо нього ліс, прохолода і тиша. Струмені води зриваються з 14-метрової висоти.
Шипітський водоспад давно став невід’ємною частиною більшості туристичних маршрутів Закарпаття та й всього Карпатського регіону. Щороку, побачити та помилуватися ним приїжджають десятки тисяч подорожуючих. У кожну пору року, Шипіт красивий-по своєму. Так би мовити, кожна пора року дає йому свою родзинку. Щоправда взимку, до водоспаду трошки тяжче добратися, через сніги та холод, але бажаючих побачити водоспад взимку, природні катаклізми не зупиняють.
Майже в самому центрі Міжгір’я, на розвилці основної дороги, розташувався та росте легендарний 500-річний дуб, і вже з давніх часів дивує красою та служить орієнтиром для всіх подорожуючих.
Водоспад Кам’янка – частина національного парку “Сколівські бескиди”. Він є геологічною пам’яткою природи. Знаходиться на річці Кам’янка (від чого й назва), Сколівського району, неподалік с.Дубина. Природна краса навколо водоспаду заворожує. Масивні брили, високі скелі, радують око людини.
Неподалік водоспаду знаходиться озеро Мертве. В його складі міститься сірководень, який пробивається з-під землі, ніяка риба там не водиться, звідси й назва – “Мертве”.
Подорожуйте, беріть з собою гарний настрій та отримаєте незабутні спогади на все життя!
Полонина Руна (Рівна, Рівна) - гірський масив в Українських Карпатах, в межах Перечинського та Великоберезнянського районів Закарпатської області.
Масив розташований в західній частині Полонинського хребта, між річками Люта, Шипот і Туриця. Висота до 1482 м (за іншими джерелами - 1479 м). Полонина Руна - це широкий хребет, покритий полонинами і переважно буковими лісами (на схилах). Стрімко приходить на північ і схід. Масив має кілька помітних вершин, наприклад, гора Полонина Руна (1479 м, у північно-західній частині масиву), Менчул (1295 м, у південній частині), Руна-Плай (1227 м, в південно-східній частині).
Комментариев нет:
Отправить комментарий