Андрій Макаревич влаштував Путіну своєрідний сюрприз у Мінську

ВВП не один відомий росіянин, котрий 11 лютого завітав до столиці Білорусі. Однак Андрій Макаревич з’явився трохи раніше і встиг належним чином "підготувати" місцеву публіку до візиту повсякчас спізнілого гаранта РФ.

Те як мінчани вітали Путіна напередодні зустрічі «нормандської четвірки» написами з п’яти літер Патріоти України вже повідомляли. Так само як і про опитування білорусів стосовно дій Кремля в Україні. Тому зовсім не дивно те, як мешканці міста зустрічали Андрія Макаревича. 
Музикант теж не залишився у боргу і дав своїм шанувальникам те чого вони очікували. У день переговорів у палаці Незалежності Білорусі Макеревич дав спеціальний концерт в одному з мінських кафе. “Родзинкою” програми стала пісня “До нас в Холуево приїжджає Путін”. 

Як повідомляє білоруське видання “Наша Ніва”, пан Андрій експромтом виступив в мінському кафе “Лофт” (грав музикант на чужій гітарі). Концерт швидше нагадував квартирник – кафе було забито під зав’язку. Люди тіснилися від барної стійки до дверей у туалет, а коли бармен включав машину для колки льоду, вона заглушала пісні. 

На концерт прийшли дружини білоруських політв’язнів – Марина Адамович та Мілана Михалевич, а також представники білоруської опозиції. 

Музиканту поставили запитання із залу: “Чи правда, що ви з Путіним помирилися і летіли до Мінська одним літаком?” Співак, засміявшись, відповів, що кожен летів своїм. 

У Мінську лідер “Машини часу” прилетів, щоб на одній з приватних студій записати пісню білоруською мовою для проекту «Тузін. Перазагрузка». 

Відзначимо, що одна з останніх пісень Андрія Макаревича “Розмова з співвітчизником”, опублікована на каналі YouTube, набрала майже 500 тисяч переглядів. В ній бард звертається до президента РФ, запитуючи, навіщо той анексував Крим, і підводить підсумки, що з цього вийшло.Джерело: patrioty.org.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий