Несподівано: Нове відео про Савченко вибило всі карти з рук Путіна (відео)

Захист українки Надії Савченко має відео, записане росіянином, яке підтверджує, що її викрали ще до того, як загинули російські журналісти Ігор Корнелюк та Антон Волошин. Про це в ефірі Телеканалу новину “24” повідомив адвокат Марк Фейгін, повідомляють Патріоти України.

На відео знято, як терористи надягнули на голову Савченко пов’язку і допитують її.

 Те, що це територія України, не оскаржує навіть слідство, оскільки слідство не стверджує протилежного, а погоджується з тим, що вона потрапила у полон у батальйон “Зоря” 17 червня. Тут набагато важливіший час, повідомив Фейгін.

За словами адвоката, власні експерти визначили, що відео було знято близько 10-ї години ранку. Позиція слідства така, що Савченко коректувала вогонь, коли було вбито російських журналістів, а після цього, близько 12-ї години, подзвонила комбату “Айдару” Сергієві Мельничуку. Однак, дані слідства і відео не збігаються, адже згідно з доказами захисту Надія вже дві години перебувала в полоні, у неї забрали телефон і одягнули в балаклаву.

Наші спеціалісти провели свою експертизу. Великий спеціаліст з астрономії визначив за градусами, азимутами, позицією сонця, що це 10-та ранку, — зазначив Фейгін.

Захист Савченко подав клопотання, щоб це відео долучили до матеріалів справи і були проведені дві експертизи (на визначення голосу Савченко та цифрова експертиза на визначення часу зйомки).

Автор відео теж відомий – це громадянин Росії Єгор Рускій, який зараз називає себе мером Лутугиного, що на окупованій частини Луганщини. Адвокати вимагають у слідства, щоб допитали і його.


Нагадаємо, адвокат Надії Савченко Марк Фейгін анонсував, що найближчим часом її захист запустить нову міжнародну процедуру з її звільнення.


источник patrioty.org.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий