Британський уряд ще трохи підкрутив росіянам нафтовий краник !


Уряд Сполученого Королівства знов підтвердив репутацію найбільш послідовного і рішучого запровадника санацій проти Росії.


Цього разу удар завдав міністр енергетики Ед Дейві.

Високоповажний урядовець ополчився проти російських олігархів, котрі намагалися пристроїти п’ять мільярдів євро на вільному ринку, що стрімко закривається.Жертвами британської дійшлості стали «любі друзі» гаранта РФ Михайло Фрідман і Герман Хан, що сподівалися придбати 12 нафтових і газових родовищ у Північному морі, через поглинання німецької компанії DEA від RWE 28 лютого (Рейтер) – британський уряд заблоковані на суботу операцію з російських мільярдерів Михайло Фрідман і Герман Хан, купити 12 нафтових і газових родовищ у Північному морі в якості частини їх придбання нафтових активів у німецької компанії RWE. Уряд  Її Величності заблокував угоду, запропонувавши німцям підшукати більш достойного покупця. В міністерстві послалися на санкції, що мають стати ще жорсткішими. 

В британських водах Росії більше ловити нема чого.

Цікаво що завдало більшого суму російські стороні: зірвана угода, чи обіцянка ще посилити санкції?Джерело: patrioty.org.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий