Львівський бронетанковий завод до кінця квітня виготовить 10 "Дозорів-Б"

Львівський бронетанковий завод має намір до кінця цього року виготовити 150 тактичних машин "Дозор-Б" для потреб української армії.
Про це повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації, передає Еспресо.TV.


За словами генерального директора ДК "Укроборонпром" Романа Романова, до кінця року, залежно від потреб Міністерства оборони, заплановано виготовити приблизно 150 одиниць бронемашини.
За чотири місяці фахівці Львівського бронетанкового заводу втілили проект у готовий прототип. "Дозор-Б" уже пройшов необхідні випробування та має дозвіл на постачання до Збройних Сил України. У бронеавтомобілі втілено велику кількість інновацій та забезпечено високу надійність.
Голова Львівської ОДА Олег Синютка підкреслив: вартість "Дозору-Б" удвічі нижча за подібні взірці такого класу.
У наступному місяці 10 автомобілів можуть передати до Збройних Сил України.
10 квітня у Львівській ОДА було підписано меморандум про співпрацю між державним концерном "Укроборонпром" та Львівською обласною державною адміністрацією щодо розширення співпраці з підприємствами Львівської області у рамках виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку.
Нагадаємо, як повідомлялося раніше, Львівський бронетанковий завод став до серійного виробництва бронеавтомобіля "Дозор-Б".
Одним із перших, хто випробував новий бронетранспортер "Дозор", був президент Петро Порошенко.
Довідка. Бронемашина "Дозор-Б" призначена для швидкого транспортування та захисту десанту. Його броня витримує не лише вогонь стрілецької зброї, а ще й осколки снарядів та мін. З середини корпус оснащений протиосколковим захистом із кевлару. Екіпаж складається з водія, командира, оператора та 6-ти десантників.Комментариев нет:

Отправить комментарий